ورود به سامانه آنلاین پلاس
کارگزاري نماد شاهدان

پیام آموزشی

 

آیا مایل به تصمیم‌گیری‌های مالی عاقلانه‌تری هستید؟ روی ارتقای دانش خود سرمایه‌گذاری کنید!

 

سازمان بورس و اوراق بهادار

شرکت سپرده گذاري مرکزي اوراق بهادار و تسويه وجوه به منظور ارائه خدمات زيرساختي يکپارچه و فراگير به فعالان بازار سرمايه به ويژه سرمايه گذاران حقيقي و حقوقي و ايجاد درگاه واحد خدمات دهي به تمامي ارکان بازار، نهادهاي مالي، ناشران و مخصوصا سرمايه گذاران حقيقي و حقوقي، راه اندازي سامانه جامع اطلاعات مشتريان(سجام) اعلام مي نمايد.اين سامانه در اجراي قانون مبارزه با پولشويي(مصوب1386) و قانون مبارزه با تأمين مالي تروريسم(مصوب1394) راه اندازي شده است.

مطابق ضوابط حاکم، اخذ هرگونه خدمات پايه براي تمامي مشتريان حقيقي و حقوقي منوط به شناسايي و ثبت اطلاعات اشخاص مذکور مي باشد. با راه اندازي اين سامانه هر شخص، تنها با يک بار شناسايي و ثبت اطلاعات امکان برخورداري از کليه خدمات بازار سرمايه را خواهد داشت.

بديهي است محرمانگي اطلاعات اعلامي از سوي اشخاص، در چارچوب قوانين و مقررات حاکم، محفوظ خواهد بود.

تنها با يک بار ثبت نام کردن در سامانه سجام، از اين پس قادر خواهيد بود :

  • به تمامي سرويس هاي بازار سرمايه دسترسي داشته باشيد
  • در هيچ يک از مراجعات خود به نهادهاي مالي اعم از کارگزاري، صندوقهاي سرمايه گذاري،شرکتهاي تامين سرمايه و ... نياز به احراز هويت مجدد نخواهيد داشت.
  • ارسال تمامي اسناد، مدارک، اعلان، اخطارها، مکاتبات و مراسلات بر اساس اطلاعات ارتباطي ارائه شده از سوي شما در سامانه سجام انجام مي گيرد.
  • شما قادر خواهيد بود تغيير اطلاعات ارتباطي خود از جمله نشاني محل سکونت و اقامتگاه خود را مستقيماً اعمال نماييد.
  • پرداخت کليه مطالبات و عايدي نقدي شما در بازار سرمايه به شماره حساب اعلامي متعلق به شما در سامانه سجام واريز خواهد شد. شما قادر خواهيد بود شماره حسابتان را حسب صلاح ديد تغيير دهيد

ثبت نام در سجام

 

نکات امنیتی:

- سامانه معاملات برخط این کارگزاری با استفاده از پروتکل امن SSL و به آدرس https://online.nashbro.com در اختیار مشتریان کارگزاری قرار دارد. لطفاً پیش از ورود هرگونه اطلاعات، آدرس موجود در بخش مرورگر خود را با آدرس فوق مقایسه نمایید. درصورت مشاهده هر نوع مغایرت احتمالی، از ادامه کار منصرف شده و موضوع را با ما در میان بگذارید.
- برای حفاظت از اطلاعات حساب کاربری خود، حتی المقدور از صفحه کلید مجازی استفاده نمایید.
- هرگز نام کاربری و کلمه عبور خود را در اختیار دیگران قرار ندهید.
- پس از اتمام کار با سامانه، حتماً با استفاده از دکمه خروج، از حساب کاربری خود خارج شوید.
- از ذخیره نام کاربری و رمز عبور در مرورگر حتی المقدور خودداری نمایید.

طراحی شده در شرکت تدبیرپرداز
Logo_Online_Plus
نسخه 3.7.9